Pluton Quickslim Kavitasyon Cihazı

  • SİPARİŞİN ALINMASI,
  • ANLAŞILAN FİYAT ÜZERİNDEN BELLİ BİR MİKTARIN ÖN PEŞİNAT OLARAK HESABIMIZA YATIRILMASI,
  • CİHAZIN TESLİMAT İÇİN HAZIRLANMASI,
  • CİHAZIN TEKNİK EKİBİMİZ TARAFINDAN YERİNDE MÜŞTERİYE TESLİMİ,
  • SATIŞ SÖZLEŞMESİNİN ONAYLANMASI VE ÖDEME TAHSİLATININ ALINMASI,
  • CİHAZ KULLANMA EĞİTİMİNİN VERİLMESİ,

NOT: CİHAZLARIMIZ 2 YIL TEKNİK SERVİS GARANTİMİZLE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

PLUTON QUICKSLIM KAVİTASYON CİHAZI:

Güvenlidir, ağrısızdır, cerrahi müdahale gerektirmez, selülit ve yağ parçalamada son derece etkilidir. Uygulamanın etkili olması için bol su içilmesi gerekmektedir.

Kavitasyon Cihazında 5 İşlevsel Başlık Bulunmaktadır.

1- 40 Khz ULTRA GÜÇLÜ Başlık

 

Göbek, bacak, kalça ve sırt gibi bölgelerdeki çözülemeyen bölgesel yağ depolarının yoğunluğu azaltılmış ultrasonik ses dalgaları ile yakılmasına ve parçalanmasına katkı sağlar. Ultrason jel ile uygulama yapılır. Uygulama esnasında kulakta bir çınlama oluşur.

2- 25 Khz ULTRA LED Başlık

Yüz, kol, gıdık gibi bölgelerde yoğunluğu azaltılmış ultrasonik ses dalgaları ve Ultra Led ışınları ile cildin toparlanmasına ve dezenfektasyonuna katkı sağlar. Ultrason jel ile uygulama yapılır.

3- RF Lifting Başlık

Kaz ayaklan (göz çevresi) ve Nazolabial (dudak çevresi) bölgelerindeki sarkmış, gevşemiş ve kırışmış yüz kaslarını sıkılaştırmaya ve toparlamaya katkı sağlayarak cerrahi müdahele olmaksızın cildin doğal ve sağlıklı, yenilenmiş görünmesini sağlar. Ultrason jel ile uygulama yapılır.

4- RF Vakum Başlık

Vücutta çeşitli nedenlerle ve doğum sonrası oluşan gevşemiş ve sarkmış cildin toparlanmasını sağlar. Parçalanmış olan yağları yüksek hareketlilik ve emiş gücü ile lenf kanallarına taşır. Cildin yapısını ve dokusunu toparlayarak cildin daha sağlıklı ve daha sıkı görünmesini sağlar. Uygulamanın sabit yağlar (susam yağı, zeytin yağı, ayçiçek yağı) veya likit parafin ile yapılması uygulamada kolaylık sağlar.

5- Three Polar Bio Başlık

RF dalgaları ile çeşitli bölgelerdeki sarkmış ve gevşemiş cildin toparlanmasına katkı sağlar. Ultrason jel ile uygulama yapılır. 

Voltaj AC110V/220V/50-60Hz
Güç 100W
Çıkış RF 5Mhz
Ultrasonik Çıkış 40Khz/1Mhz
Negatif Baskı 100Kpa